zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Co z otwarciem McDonald’s w Zawierciu?

W połowie listopada informowaliśmy o poniedziałku 28 grudnia jako prawdopodobnym terminie otwarcia restauracji McDonald’s w Zawierciu. Firma McDonald’s Polska przesunęła ten termin o 2 dni na 30 grudnia z zastrzeżeniem, że może ulec zmianie. Dziś zapytaliśmy, czy pierwszy McDonald’s w Zawierciu zostanie otwarty w środę?

Niestety, na dzień dzisiejszy nie mamy potwierdzonej daty otwarcia restauracji w Zawierciu. Jednak cały czas, naszą ambicją jest otwarcie jej jeszcze w tym roku – poinformowała Katarzyna Kucisz-Rosłoń, Corporate Relations Manager McDonald’s Polska Sp. z o.o. we wtorek 29 grudnia.

W jakich godzinach będzie otwarty lokal?

– Restauracja McDonald’s w Zawierciu będzie czynna od poniedziałku do niedzieli od godziny 6:00 rano do 01:00 w nocy. Goście odwiedzający nasz lokal będą mogli skorzystać z oferty śniadaniowej, klasycznej oraz McCafe. Będzie to lokal typu Drive, a więc również z obsługą gości zmotoryzowanych. Ponadto restauracja będzie przystosowana do obsługi gości z niepełnosprawnościami – powiedziała w połowie grudnia Patrycja Pazio, Corporate Relations Specialist z McDonald’s Polska Sp. z o.o.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

7 KOMENTARZY

  1. i poidelka dla malych zwiezockof i ptoskow a ciyplo yst wrobelki male ptoki chcom ysc ale duze zwiezocki jak wyjdo z lasu z nowy lobwodnicy potargaja na.zarolke jak dzim w sosne-:)

  2. McDonald’s to nie żadne restauracje tylko bary szybkiej obsługi, w których każdy posiłek smakuje tak samo, ponieważ do każdego dania ładowana jest ta sama chemia.

  3. jutro lotwarcie zwiezocki male i duze cekaja w lysie na darmowe zarelko tylko male ptoski cekaja na male poidelka-:) a lodklejta na rondlu napis na Dombrowe jak se izdzo z Porymby bo kazdy mysli ze droga nie lotwarto-:( i uwazojta na zwiezocki male i duze jak bydzicie izdzac.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.