zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Co dalej z galerią “Brama Jury”? Inwestor zapewnia, że powstanie

W marcu ubiegłego roku w zawierciańskim MOK-u odbyła się konferencja prasowa zwołana przez przedstawicieli firmy Master Management Group – inwestora planującego budowę centrum handlowego “Brama Jury” przy ul. Wojska Polskiego w Zawierciu, blisko granicy z Porębą. Budowa galerii handlowej miała rozpocząć się na przełomie czerwca i lipca 2018 i zakończyć pod koniec 2019 roku.

Jak informowano w marcu ubiegłego roku obiekt ma mieć powierzchnię 15 000 m2 najmu, na której znajdzie się 50 sklepów. Budowa “Bramy Jury” jeszcze nie ruszyła, czy to oznacza wycofanie się inwestora z planów?

Podtrzymujemy decyzję o budowie galerii w Zawierciu. Planujemy rozpocząć budowę w drugim kwartale bieżącego roku. Sytuacja na rynku nieruchomości zmieniła się na naszą niekorzyść. Wzrosły koszty inwestycji deweloperskich, co bezpośrednio wiąże się z ograniczoną dostępnością podwykonawców. Udało się jednak wybrać generalnego wykonawcę o czym poinformujemy wkrótce – czytamy w komunikacie firmy Master Management Group.

3 KOMENTARZE

  1. Od grudnia probuje sie dodzwonic gdzie kolwiek aby zapytac o najem lokalu i tylko mnie odsyłaja z jednego telefonu na drugi jakas lipa jest z tą galeria

  2. Może trzeba się udać do prezydenta i zapytać jak na ta chwilę wygląda sprawa galerii. I na jakim etapie stanęła sprawa za poprzedniego prezydenta, gdzie już teren pod rzekomą galerię jest ogrodzony ? Ciekawa sprawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.