zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Co dalej z filią nr 10 zawierciańskiej biblioteki? Ma zostać zawieszona

W ubiegłym tygodniu na Facebooku filii nr 10 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zawierciu pojawiła się informacja o zawieszeniu filii. Wpis został usunięty, ale informacja pozostała.

Informuję, że zawieszenie działalności Filii nr 10 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zawierciu ma związek ze złym stanem technicznym budynku. Obecnie szukamy nowej lokalizacji – informuje rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Zawierciu Monika Polak-Pałęga.

Filia nr 10 będzie nieczynna w dniach od 27 maja do 3 czerwca w związku z wcześniej zaplanowanym urlopem bibliotekarki. Do kiedy w obecnej lokalizacji (ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 48) będzie działała filia? Pytanie to skierowaliśmy do urzędu po godzinach pracy w poniedziałek. Odpowiedzi jeszcze nie uzyskaliśmy.

9 KOMENTARZY

 1. Może radna Mićka i radny Świderski powiedzą ile przytulili podwyżki i nagrody w grudniu 2018 r. jak kumpel z PO odchodził z prezesury z wodociągów.
  Radna Mićka taka sprawiedliwa,uczciwa a jak kolega z PO odchodził z prezesa wodociągów w grudniu 2018 i dał podwyżki tylko swoim 17 osobom(załoga liczy 140 osób) i bardzo duże nagrody to jakoś jej nie przeszkadzało,mega hipokrytka.

 2. Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

  • anonim a może zamiast wklejania ciągle tego samego w godzinach pracy weź się za robotę ?
   ciekawe co na to prezydent, czy to bez jego wiedzy, czy może za jego przyzwoleniem ?
   jeżeli tak to szkoda, bo lepiej żeby was do roboty zagonił, żebyście coś dla tego miasta zrobili, zamiast siedzieć w internecie i robić wklejki. Mieszkańcy oczekują od was ciężkiej pracy, pocioty.

 3. To tam jest jakaś biblioteka? Chyba cieszy się małym zainteresowaniem. Szkoda z jednej strony jakas tam opłacalnośc funkcjonuje nawet w instytucjach kultury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.