zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Charytatywny maraton zumby dla 18-letniej Ani [ZAPOWIEDŹ]

Grupa ZUMBA Zawiercie zaprasza na maraton zumby, który odbędzie się 23 września.

Ania Płoszyńska niedawno skończyła 18 lat i mieszka na terenie Gminy Wartkowice. Podczas wakacji 2015 r. miała wypadek na obozie sportowym. Ania spadła z liny z wysokości ok. 4 metrów i złamała kręgosłup, co spowodowało porażenie nóg. Do dziś nie może chodzić. Przed wypadkiem Ania trenowała karate przez 5 lat. Zdobyła czarny pas i mistrzostwo Europy. Poza tym jest ambitną uczennicą klasy maturalnej Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach – czytamy na fejsbukowym wydarzeniu Maraton charytatywny DLA ANI 23.09.2017.

Dziewczyna walczy o powrót do zdrowia.

Codzienność Ani to walka o powrót do chodzenia, bo pierwsze lata po wypadku są kluczowe w rehabilitacji. Ania mówi sama o sobie: „Mam duszę sportowca i wierzę, że osiągnę swój cel. Tym bardziej, że są szanse bym znów stanęła na nogi”. Niestety, to będzie długotrwały i bardzo kosztowny proces, ponieważ w wielu placówkach dzień rehabilitacji kosztuje ok 500 zł. Dlatego każda pomoc jest bardzo cenna, każda złotówka ma znaczenie – piszą organizatorzy.

Wpłat można dokonywać na numer konta: Fundacji dla osób z urazem rdzenia kręgowego kręgosłupa, ul. Ogrodowa 10/2, Gorzów Wielkopolski, Bank BGŻ S.A. O/Gorzów Wlkp. Nr 71 2030 0045 1110 0000 0266 0410. KRS: 0000164927 z dopiskiem: dla Ani Płoszyńskiej

https://www.siepomaga.pl/anna-ploszynska

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.