zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Celebryci na studniówkach w Zawierciu [ZDJĘCIA]

Wczoraj aż na dwóch studniówkach w Zawierciu zagościli celebryci. Powód? Wyzwanie w Internecie.

Reklama

Ola Kot jest finalistką Miss Polski z 2009 roku i prezenterką Eska TV. Kilka miesięcy temu podjęła wyzwanie podjęte na Instagramie przez maturzystę Damiana Banysia – miał on zebrać 20 tys. polubień w tym serwisie, aby Ola Kot została jego partnerką na studniówkę. W pomoc w zbieraniu “lajków” włączył się raper Tede.

– Wypada żebym się wypowiedziała w kwestii studniówki. Wczoraj odczytałam wiadomość od Damiana na fb i zupełnie nieświadoma tego co się może wydarzyć po prostu napisałam 20tys i idę. Byłam pewna że Damian napisał z nudów a nie dlatego bo serio chce iść ze mną, nie wiedziałam że w całą inicjatywę włączy się matchmaker @tedef  i nagle się okaże że jest nawet więcej niż 20tys. Oczywiście słowo się rzekło i 28.01 baluje z Damianem w Zawierciu na jego studniówce – napisała 21 października 2016 roku na Instagramie Ola Kot.

Studniówka, na której pojawiła się celebrytka odbyła się w hotelu Villa Verde.

Z kolei w Nowej Rivierze odbyła się studniówka Liceum Ogólnokształcącego im. mjr. Henryka Sucharskiego w Myszkowie. W imprezie wziął udział Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz.

– Studniówka była niezapomniana i z pewnością długo będę wspominać wczorajszy bal u boku Rafała – mówił Kamila Walo, partnerka Rafała Jonkisza na studniówce.

Zobaczcie zdjęcia ze studniówek (źródło: Facebook/Instagram):

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.