Były Zastępca Prezydenta Zawiercia założył profil na Facebooku: Konarski odNowa

Łukasz Konarski był Zastępcą Prezydenta Zawiercia ds. Społecznych w latach 2014-2017. Został odwołany z tej funkcji w październiku ubiegłego roku z powodu – jak wówczas informował Prezydent Zawiercia Witold Grim – “różnicy zdań uniemożliwiającej dalszą współpracę”.

W minionych tygodniach Łukasz Konarski założył na Facebooku profil “Konarski – OdNowa”, na którym komentował m.in. temat prezydenckich planów emisji obligacji miasta Zawiercie. Zapytaliśmy Łukasza Konarskiego o to, czy utworzenie profilu oznacza zamiar kandydowania na Prezydenta Miasta lub na radnego w wyborach samorządowych 2018?

Strona na Facebooku Konarski odNowa powstała w celu informacyjnym. Jest to najszybszy sposób komunikacji i interakcji z mieszkańcami i temu przede wszystkim ma służyć. Pełnione do niedawna funkcje radnego, a następnie Zastępcy Prezydenta pokazały i pozwoliły zweryfikować ogrom problemów, z jakimi borykają się na co dzień zawiercianie. Nadal chcę pracować na rzecz społeczności lokalnej. Na stronie będę publikował informacje na temat miasta, również i te niedostępne dotąd dla szerszego grona. Zależy mi jednak na tym, aby było to miejsce do dyskusji z mieszkańcami o sprawach które są dla nich ważne. Wierzę, że wspólnie uda nam się znaleźć skuteczne rozwiązania problemów miasta – mówi Łukasz Konarski.

14 thoughts on “Były Zastępca Prezydenta Zawiercia założył profil na Facebooku: Konarski odNowa

 1. Panie Konarski zrob Pan wreszcie Zawiercia miasto pzyszlosci a nie malinowych dziadkow po wf:) a wazne przylacz Pan Zawiercie do GZM bo kurnik bedzie gorszy…

  1. Ach zgadzam się – BEZ GZM Zawiercie nie ma szans w regionie. Autobusy do Katowic, jeden bilet na terenie związku, darmowe przejazdy dla uczniów i osób starszych i ŚKUP to jest przyszłość.

  2. Panie Spiderman!! od wf to się Pan odpierwiaskuj bo wbrew pozorom to ciężkie studia wymagające dużej wiedzy w połączeniu ze sprawnością fizyczną. A jak ktoś jest łamaga to mu wf przeszkadza. W każdym mieście jest wielu nauczycieli wf na stanowiskach bo to bardzo dobrzy organizatorzy.

   1. Co? Panie Sprawny awf to “ciężkie studia” ?….. aa wiem już rozumiem, to taki sarkazm. Muszę przyznać, że nawet udało się panu mnie nabrać hehehe 😀

   2. Panie Sprawny ? wlasnie widac na przykladzie obecnych-bylych prezydentow po awf widac…nie genaralizuje ale jestesmy miasto Zawiercie “kurnikiem” Slaska…..po 89 roku gdzie sa inne miasta o podobnym potencjale et.c gdzie? a My w “czarnej…” Jakie jest bezrobocie max maxow…..komunikacja no super 1,5h przjazd przez Zawiercie dk-78 szczegolnie piatek popoludniu! ilu mlodych uciekla z miasta bo maja dosc! Czemu nie ma w Zawierciu filii np Politechniki Slaskiej,Uniwersytetu Sląskiego,Agh? tu tyle w temacie Panie Sprawny

 2. Powodzenia Panie Łukaszu. W Zawierciu nie potrzeba nam już emerytów po AWF oraz prących po władzę młodych aferzystów i karierowiczów, popłuczyn i tzw “mlodych wilczków” z NAW.
  Potrzebni są nam ludzie uczciwi, rozsądni i wykształceni. Ma Pan mój głos!

 3. PO chce mieć dwóch kandydatów żeby utrzymać władzę. Będzie Grim i Konarski ale ludzie nie są głupi. Grim może udawać że nie jest z peło ale plakat do powiatu jest. Nie oszukacie nas platformery

 4. A gdzie reszta kandydatów Panie Kmiecik?Równie ciekawy jest Pan Zamora, dlaczego jedgo Pan nie promuje? Albo Pani Chawuła- nie ma miejsca u Pana na portalu dla innych polityków ? Dla Pan istnieje tylko PO?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.