tips to writing a college admissions essay short essay on boxing free essay democracy best form government education in developed countries essay sample essays for accuplacer test

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Były starosta zawierciański został dyrektorem szpitala we Włoszczowie

Rafał Krupa, Starosta Zawierciański w kadencji 2010-2014, został nowym dyrektorem Szpitala Powiatowego we Włoszczowie.

Poproszono mnie o pomoc w rozwiązaniu problemu w szpitalu we Włoszczowie, który jest w bardzo złym stanie finansowym. W konkursie na dyrektora placówki nie wybrano nikogo w dwóch kolejnych postępowaniach, wówczas zarząd powiatu wskazał moją osobę na to stanowisko, mimo iż nie startowałem w konkursie. Zostałem dyrektorem na okres 6 lat. Za czasów mojego bycia starostą zawierciańskim została przeprowadzona restrukturyzacja Szpitala Powiatowego w Zawierciu, w związku z czym placówka do dnia dzisiejszego nie przynosi straty – powiedział Rafał Krupa dla Radia Zawiercie.

Rafał Krupa urodził się 13 lutego 1977 r., mieszka w Kroczycach. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Krakowie na kierunku Zarządzenie i Marketing w zakresie rachunkowości oraz studia podyplomowe w zakresie MBA w Placówkach Ochrony Zdrowia. Od 2006 do 2014 roku był radnym Rady Powiatu Zawierciańskiego, a w kadencji 2010-2014 – Starosta Zawierciański.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange