zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Były rzecznik zawierciańskiego urzędu miasta został nowym rzecznikiem szpitala

Nowym rzecznikiem Szpitala Powiatowego w Zawierciu został Marcin Wojciechowski.

Potwierdzam iż objąłem funkcje Rzecznika Szpitala Powiatowego w Zawierciu. Liczę na dobrą współpracę z mediami zarówno o zasięgu lokalnym jak również szerszym. Charakter pracy jest mi znany gdyż poprzednio, jak Państwo zapewne, wiecie byłem rzecznikiem UM Zawiercie – mówi Marcin Wojciechowski.

Marcin Wojciechowski dotychczas pracował m.in. w Starostwie Powiatowym w Zawierciu, “Kurierze Zawierciańskim”, MOK-u, był Doradcą Prezydenta Zawiercia Witolda Grima ds. Wizerunku. Rzecznikiem Urzędu Miejskiego w Zawierciu został w lipcu 2017 roku, we wrześniu 2018 zrezygnował z tej funkcji w związku z kandydowaniem w wyborach samorządowych. W ich wyniku Marcin Wojciechowski został radnym Rady Powiatu Zawierciańskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Poprzednią rzeczniczką szpitala była Karolina Matuszewska, która została zatrudniona przez Annę Pilarczyk-Sprychę w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ogrodzieńcu.

3 KOMENTARZE

  1. No poprostu źle temu człowiekowi z oczu patrzy. Jest taki niewiarygodny….. Poza tym nie lubię skoczków co przy okazji korzyści zmieniają barwy polityczne byk po jest dziś w PiS a co jutro??? Dla mnie tacy ludzie są niewiarygodnie. Osobiście nigdy bym nie zaufala a tym bardziej nie wierzyła w jakiekolwiek oświadczenia. Czy wlad, ę tego nie widzą??? Ciekawe ile zarabia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.