short essay written by filipino authors yonsei kli application essay diversity in communities essay essays on technology and society forgetting essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Były dyrektor Agencji Rozwoju Zawiercia został dyrektorem wydziału turystyki i sportu w śląskim urzędzie marszałkowskim

Nowym dyrektorem wydziału turystyki i sportu urzędu marszałkowskiego został Wojciech Dziąbek.

Kandydat wykazał się znajomością ustaw i przepisów: o samorządzie województwa, o finansach publicznych, o rachunkowości, o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, o sporcie, o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych, o pracownikach samorządowych, prawo zamówień publicznych, Kodeks Postępowania Administracyjnego. Biorąc pod uwagę cele rozmowy kwalifikacyjnej, kandydat zdobył największą liczbę punktów. Tym samym kandydatura ww. osoby została uznana za spełniającą wymagania Komisji Rekrutacyjnej – czytamy w uzasadnieniu decyzji o wyborze.

Wojciech Dziąbek był dyrektorem Agencji Rozwoju Zawiercia w latach 2016-2018 (został odwołany z tej funkcji przez prezydenta Łukasza Konarskiego), wcześniej był m.in. Naczelnikiem Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Zawierciu.

Cieszę się. Mam ogromną satysfakcję z tego, że udało mi się wygrać konkurs. Będę mógł swoje doświadczenie wykorzystywać dalej w turystyce i sporcie – powiedział Wojciech Dziąbek.

15 KOMENTARZY

  1. A Konarski twierdzi ze nie mial kompetencji. Wyrzucil goscia z dnia na dzien nie patrzac w oczy i wyslugujac sie sekretarka. A na jego miejsce sciagnal cudaka z Jaworznaa…. no tak w Zawierciu na pewno bedzie lepiej jak obiecal Konarski w folderach.

  2. Konarski to jakiś żart. Przyjął do pracy ludzi z innych miast, a ludzie z Zawiercia nie maja pracy, chociaż kompetencjami nie ustępują jak widać. Szkoda. Konarski odejdzie prędzej czy później, ale szkody które wyrządziły jego lekkomyślne decyzje zostaną.

  3. Konarski woli otaczać się młodzieżą/dziećmi. Przy nich przynajmniej ma poczucie, że jest mądrzejszy. To dlatego kompetentnych ludzi się pozbywa . Zawistny człowiek z niskim poczuciem wartości. Ale karma wraca.

  4. Prezydent Konarski pracodawca jak każdy inny. Może zwalniać i przyjmować do pracy. RM też zwalniał, zatrudniał swoich i jakoś świętego oburzenia nie było.

  5. Nie jestem fanką Konarskiego, ale ta cała Agencja nie zrobila nic, w ogóle się o nich nie słyszało, jakieś działania fasadowe, słyszałem o jakichs obiadkach w Hotelu Zawiercie, pewnie z naszych pieniędzy. Fajnie tak ‘pracować” w państwowym resorcie. Nic dobrego o tych ludziach nie slyszałem. To, że któryś z nich znalazł pracę na Śląsku niczemu nie dowodzi. To norma. Ludzie z kontaktami zdobytymi przez stoleczki w Zawierciowie odbijali się wyżej, a że np. w takim Urzedzie Marszałkoskim o jednym z naszych byłych prezydentów mówiło się jak najgorzej, to o czymś to świadczy.

  6. skoro w Agencji nic sie nie robilo, to dlaczego geniusz Konarski jej nie rozwiazal, tylko wstawil tam jakiegos swojego goscia na Prezesa ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange