zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Była dziennikarka “Kuriera Zawierciańskiego” podinspektorem w Wydziale Komunikacji Społecznej

W czwartek 29 sierpnia Urząd Miejski w Zawierciu opublikował wyniki konkursu na stanowisko podinspektora Wydziału Komunikacji Społecznej.

W ramach ogłoszonego 7 sierpnia konkursu na stanowisko podinspektora w nowo utworzonym wydziale (więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zmiana-w-um-wydzial-komunikacji-spolecznej-zastapi-wydzial-dialogu-spolecznego/ ) zgłosiło się 7 osób. Na stanowisko podinspektora w wydziale wybrano Justynę Banach-Jasiewicz, która była dziennikarką “Kuriera Zawierciańskiego” w latach 2009-2017.

Ten wybór to dla mnie duże wyróżnienie. Cieszę się, że po przerwie związanej z macierzyństwem będę mogła zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności w zupełnie nowej branży pozostając nadal w kontakcie z mediami – powiedziała dla portalu zawiercianskie.pl Justyna Banach-Jasiewicz.

Kilka dni temu, we wtorek 27 sierpnia, ogłoszono rozstrzygnięcie konkursu na naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Zawierciu. Został nim Patryk Drabek, wieloletni dziennikarz “Dziennika Zachodniego”.

Przypomnijmy, w styczniu na stanowisko rzecznika Urzędu Miejskiego w Zawierciu wybrana została Monika Polak-Pałęga, wieloletnia dziennikarka “Kuriera Zawierciańskiego”, a w listopadzie 2018 roku młodzieżowym zastępcą prezydenta Zawiercia został Jakub Kosoń, założyciel i dziennikarz portalu OtoZawiercie.pl

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.