zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Bilet miesięczny przez Internet na “czerwone” w Zawierciu? Od dziś to możliwe

ZKM Zawiercie udostępniło imienne bilety miesięczne do sprzedaży na platformie zbiletem.pl

zbiletem.pl to sklep internetowy w którym podróżni mogą kupić bilety w każdej chwili, bez konieczności rejestracji i bez żadnych formalności. Bilety dostępne są w takich samych cenach jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Nośnikiem biletu okresowego jest smartfon. Wystarczy wejść na stronę www.zbiletem.pl/zawiercie , wybrać właściwy bilet i zapłacić przelewem lub kartą. Darmowa aplikacja dostępna jest na smartfony Android, iPhone oraz Windows Phone i Mobile.

Podczas kontroli wystarczy pokazać kontrolerowi bilet na ekranie smartfona. Nie trzeba się też obawiać jeśli rozładuje nam się bateria w smartfonie ponieważ kontrolerzy mogą sprawdzić czy mamy ważny bilet również w takim przypadku. Możemy kupować bilety zarówno dla siebie jak i innych osób, na przykład dla dziecka.

Płatności realizowane są na bezpiecznych stronach operatora płatności PayU. Wszystkie informacje na temat usługi dostępne są na stronie internetowej www.zbiletem.pl System umożliwia już zakup biletów okresowych przez internet w kilkunastu miastach w Polsce.

Źródło: Zakład Komunikacji Miejskiej w Zawierciu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange