zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Jak będzie wyglądała galeria handlowa w Zawierciu? Oto wizualizacja

Rozpoczęły się prace związane z przygotowaniem terenu przy ul. Leśnej pod budowę galerii handlowej w Zawierciu.

Reklama

Nieruchomość będzie stanowić zespół połączonych ze sobą budynków z lokalami przeznaczonymi pod wynajem. Projektowany obiekt będzie miał około 4200 mkw. Obecnie, na tym etapie inwestycji jesteśmy zobowiązani do zachowania poufności w zakresie udzielania informacji szczegółowych o najemcach. Niemniej wśród najemców znajdą się zarówno uznane na rynku krajowym marki, jak i przedsiębiorcy lokalni – czytamy w komunikacie firmy DL Invest, która jest inwestorem.

Wkrótce więcej informacji.

4 KOMENTARZE

  1. Jedną wizualizację już widziałem. Marcredo Center się to miało nazywać czy jakoś tak. 4 lata później przy wylocie na Porębę jak chaszcze rosły tak rosną dalej. I w tym przypadku uwierzę jak zobaczę w realu …

  2. Nic ciekawego – takie drugie Intermarche. Zmieści się parę sklepików, które pewnie wkrótce splajtują.
    Natomiast już widzę te korki na skrzyżowaniu Leśnej z Sienkiewicza. Miasto od dworca do Żabek będzie stać. Ciekawe gdzie się te “wanny” ze złomem pomieszczą, które teraz Leśną jeżdżą do huty?

  3. Huta to największy truciciel w mieście. Pylą , trują , hałasują. Takie coś w centrum miasta – masakra. Niech zmienią lokalizacje , to i tiry będą miały łatwiej.

    • lokalizacje mozesz zmienic ty , nikt ci nie kazał budowac sie przy hucie , masz zielen gdzie inndziej ale gdzie pujda snoby z kieleckiego mieszkac , wies z takiego wiesmaka nie wyjdzie nigdy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.