zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Andrzej Jabłoński ponownie wybiera się na rowerze nad morze. Szuka sponsorów

Pierwsza taka wyprawa odbyła się w dniach 23-24 lipca ubiegłego roku, prowadziła z Zawiercia do Gdańska.

Tegoroczna wycieczka rowerowa z Zawiercia zakończy się w Kołobrzegu i planowana jest na 29 lipca (sobota), wyjazd o godz. 6:00 z parkingu przy Urzędzie Miejskim w Zawierciu.

Cała droga będzie przebiegać szosą, pomijając trasy szybkiego ruchu i autostrady. Każdy zainteresowany może stanąć z nami na starcie i symbolicznie wyruszyć chociaż do granic miasta, a my pojedziemy dalej. Na początku zapraszam do wspólnego zdjęcia i ruszamy. Ze względu na to, że robimy to na własny koszt, przydałby się sponsor. Jeśli nie to i tak damy radę. Potencjalny sponsor mógłby też zapłacić np 1 zł za każdy przejechany kilometr i przeznaczyć to na cel charytatywny. Ze względu na to, że będzie nas 5 lub więcej może się uzbierać niezła suma. Czekamy na propozycję. Przy okazji chciałbym też podziękować wszystkim, którzy dorzucili się na mojej oficjalnej zrzutce i dzięki temu uzbierałem na kolarzówkę. Jak widać w Zawierciu jest jeszcze wielu wartościowych ludzi, na których można liczyć. Dziękuję – mówi organizator wydarzenia Andrzej Jabłoński.

Więcej informacji na fejsbukowym profilu wyprawy lub bezpośrednio u organizatora: tel. 696-933-986

Zobaczcie materiał filmowy z ubiegłorocznej wyprawy:

Film z wycieczki rowerowej Zawiercie – Gdańsk

Gepostet von Andrzej Jabłoński am Montag, 25. Juli 2016

5 KOMENTARZY

  1. Może Prezydent i Rada Miasta coś dorzucą? Skoro jest na Tour de Pologne… Warto popierać ciekawe poczynania mieszkańców wychodzące poza miejskie opłotki. To też reklama dla miasta.

  2. Pare osób z zawiercia już było na rowerze nad morzem. Nikt sie tym tak nie chwalił i nikt sponsorów nie szukał, bo i żaden to wyczyn. Tour de Pologne to poważna impreza kolarska na poziomie, wiec nie porównujmy jej do wycieczki nad morze. Z jakiego więc powodu pieniądze od prezydenta ma dostawać ktoś na wycieczke rowerową? To jakiś rekord guinessa będzie czy co?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.