zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

9 nowych autobusów przejechało przez Zawiercie. Zostały zakupione przez poprzedniego prezydenta [AUDIO + ZDJĘCIA]

Dziś Zakład Komunikacji Miejskiej w Zawierciu zaprezentował 9 nowych autobusów marki Iveco Urby. Nowe pojazdy przejechały w korowodzie przez centrum miasta.

Każdy z autobusów ma 15 miejsc siedzących, 25 stojących i przestrzeń dla wózków. Umowa z firmę MMI Sp. z o.o. w Zbyszewie dotyczącą zakupu 9 autobusów niskopodłogowych typ IVECO 72C Urby została podpisana 18 października 2018 przez ówczesnego prezydenta miasta Witolda Grima.

Oto co na temat nowych autobusów powiedział prezes ZKM Marek Ciepaj:

9 KOMENTARZY

  1. W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO (odwołany przez prezydenta Konarskiego 7 stycznia 2019)na koniec przyznał podwyżkę “swoim”17 osobom,plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Czy to jest sprawiedliwe ?panie prezydencie.

  2. Konarski robi sobie popisówkę za nieswoje. Autobusy kupione za dotację załatwioną przez Grima, jeździły po rondach
    wybudowanych przez Macha.

  3. Co do wodociągów – kim jest dla pana Konarskiego nowa prezes (a raczej kim jest jej małżonek) i dlaczego tak lukratywne stanowisko objęła osoba z poza Zawiercia, czy my w Zawierciu nie mamy mądrych ludzi?!

  4. Smieszne , poprzedni prezio nic nie zrobił dla tego miasta oprócz roztrwonienia naszych podatków na pseudo inwestycje sportowe nic nie warte , i prawie nie wybudowana rozbudowa hali kosztem mieszkanców bloków na blanowskiej

  5. jak to poprzedni prezydent nic nie zrobił ? a wspomniane w artykule autobusy ? z obecnym to strach pomyśleć czego może nie być – chyba, że oszczędza na jakąś tajną inwestycję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.