eugene smith photo essay brokerage politics in canada essay sixth grade essay prompts yale additional essay essay papers on stem cell research

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

61-latek z Biskupic ukradł 200 metrów przewodów elektrycznych. Grozi mu do 10 lat więzienia

Policjanci z Ogrodzieńca ustalili i zatrzymali 61-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież przewodów. Do przestępstwa doszło na terenie prywatnej posesji w Biskupicach.

Kilku godzin potrzebowali policjanci z zespołu kryminalnego w Ogrodzieńcu, aby wytypować i zatrzymać amatora cudzego mienia. Do kradzieży doszło 25 marca br. na terenie niezamieszkałej posesji w Biskupicach gm. Pilica. Złodziej skradł różne przewody i przedłużacze elektryczne o łącznej długości 200 metrów. Pokrzywdzony dopiero ranem 1 kwietnia br. zauważył brak kabli o wartości około 800 złotych. Stwierdził także nieudaną próbę włamania do zabezpieczonej piwnicy. Już po kilku godzinach od zgłoszenia przestępstwa, policjanci namierzyli rabusia. W jego domu znaleźli całość skradzionego mienia. Mieszkaniec Biskupic zdążył już pociąć przewody i przerobić na krótsze przedłużacze. W toku dalszych czynności śledczy ustalili, że jest on odpowiedzialny za włamanie do innego domu i kradzież maszyny do szycia. Do tego przestępstwa doszło w 2013 roku również w Biskupicach. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange