zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

55-lecie Szpitala Powiatowego w Zawierciu. Galę współprowadził Michał Wiśniewski [ZDJĘCIA]

W czwartek 7 września w sali MOK-u odbyła się uroczystość 55-lecia Szpitala Powiatowego w Zawierciu.

Wydarzenie poprowadziła Karolina Matuszewska, pracownica szpitala i Michał Wiśniewski – znany piosenkarz. Uroczystość rozpoczęła się od projekcji krótkiego filmu o historii placówki, po nim głos zabrała Dyrektor Szpitala Powiatowego w Zawierciu Anna Pilarczyk-Sprycha, a także Starosta Zawierciański Krzysztof Wrona i Wicestarosta Bogusław Piotrowski, Przewodniczący Rady Powiatu Jarosław Kleszczewski, a także Maria Milejska – Członek Zarządu Powiatu.

Po przemówieniach odczytano list od Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła, po którym głos zabrały posłanki – Barbara Chrobak i Barbara Dolniak oraz m.in. Zastępca Prezydenta Zawiercia ds. Gospodarczych Marek Borowik.

Dyrektor szpitala wręczyła dyplomy i statuetki zasłużonym dla placówki osobom oraz pracownikom, a na scenę wprowadzono tort i odśpiewano “100 lat”. W ramach części artystycznej wystąpił Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny.

Zdjęcia: Eliza Habrzyk

2 KOMENTARZE

  1. Jaja sobie robicie ??!! Obchody szpitala na bogato za DLUZGI KTORE MA SZPITAL !!!! Za to ze sie laczy ze ZLA !!! Co za banda zlodzieji !!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.