ap language rhetorical analysis essay sample conscience decision making essay descriptive analysis essay best college essay editing essays on ads in magazines vietnam war veterans essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

18-latek zginął na torach pomiędzy Górą Włodowską a Zawierciem [AUDIO]

W środę 10 czerwca wczesnym rankiem doszło do tragicznego wypadku na torach kolejowych pomiędzy Górą Włodowską a Zawierciem.

Sierż. szt. Marta Wnuk, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu potwierdziła, że w wyniku zdarzenia zginął 18-latek z Zawiercia.

O szczegółach zdarzenia mówi Katarzyna Głowacka z Zespołu Prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.:

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

3 KOMENTARZE

  1. Kolejna śmierć na torach i kolejny człowiek związany ze sportem w Zawierciu. Gdzie przyczyną? Jak żyje się ludziom w Zawierciu skoro aktualnie w tym mieście rządzi klan ***************.

  2. Nie wiadomo. Ale obydwoje panowie tak. Pierwszy był związany nie tylko ze sportem ale i miastem struktury samorządowe drugi młody chłopak z dość popularnej zawierciańskiej drużyny . Związek może mieć akurat tylko miejsce gdzie wydarzyły się obydwie tragedie nawet godzina . Pierwszy pozostawiał wiadomości które znikały potem.facevooka. taka trochę dziwna sprawa . Szkoda ludzi. Ale w Zawierciu teraz to już wszystko jest możliwe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange