zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

10. Orszak Trzech Króli przeszedł przez Zawiercie [WIDEO + ZDJĘCIA]

W poniedziałek 6 stycznia przez Zawiercie po raz dziesiąty przeszedł Orszak Trzech Króli.

Orszak tradycyjnie rozpoczął się przed Urzędem Miejskim w Zawierciu, skąd przed 12:00 wyruszył ulicami Leśną, Sienkiewicza, Senatorską i Kijowską do parafii Bożego Ciała w dzielnicy Argentyna.

W Orszaku uczestniczyli m.in. Poseł na Sejm RP Danuta Nowicka, prezydent Zawiercia Łukasz Konarski, radni Rady Miejskiej w Zawierciu Justyna Wesołowska (wiceprzewodnicząca rady), Martyna Gajos, Dominik Janus i Dariusz Kurek.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

8 KOMENTARZY

  1. W tym mieście to nawet religia staje się upolityczniona,miasto porażka ,Prezydent nawet w kościele szuka sprzymierzeńców, tak jak i facet od kijków.

  2. OPA a co ty za głupoty opowiadasz? przecież w kościele nie było prezydenta, a czemu w tym roku swoją obecnością nie zaszczyciła nas szanowna pani przewodnicząca rady miasta? gdyby była posłuchała by sobie co ludzie o niej mówią. Mało coś tych radnych było podobnie jak mało jest na sesjach

  3. A gdzie sie ukrywa Pani Wiklik i Pan Smedek (tzw. generał)-bo ich nie widać ostatnio?????? A napewno ciężko pracują i udzielają się dla miasta!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.