O portalu

Mam zaszczyt przedstawić internetowy portal informacyjny o Zawierciu, powiecie i regionie (w tej kolejności). Chciałbym, aby było to źródło informacji o tym, co jest lub może być ważne dla mieszkańców gmin powiatu zawierciańskiego i okolic.

Nie będziemy unikać tematów trudnych, do każdego jednak podchodzić będziemy w sposób tak obiektywny jak to tylko możliwe. Bądźmy szczerzy, w pełni obiektywny nie jest nikt. Każdy ma zapisane w sercu coś, czego jest w stanie bronić. W tekstach na łamach tego portalu niedopuszczalne będzie osądzanie i obrażanie kogokolwiek.

Zakładając portal i tworząc ramy jego funkcjonowania przyjąłem założenie, że prawda obroni się sama, więc jako dziennikarz nie muszę (nie powinienem!) jej podrasowywać. Czy to idealizm? Poszukajmy odpowiedzi wspólnie.

Paweł Kmiecik


Ekipa zawiercianskie.pl

Paweł Kmiecik

 

Adam Bieńkowski

 

 

Eliza Habrzyk
(działalność zawieszona na czas kampanii w dniu 18.09.2018 r. w związku ze startem w wyborach samorządowych)

 

 

Paulina Klimek

 

 

Marlena Magiera

Kamil Pietrzyk

5 thoughts on “O portalu

    1. Panie Tomaszu, gdyby był to portal związany z jakąkolwiek opcją polityczną zapewne skasowalibyśmy Pana komentarz – nie zrobimy tego jednak. Prosimy o argumenty na dowód Pana tezy. Nasze argumenty są takie: wyłącznie informacyjne relacje zarówno ze spotkania z parlamentarzystami z PO, zapowiedzi “Pogotowia Matematycznego” Poseł na Sejm RP Anny Nemś, czy Biegu Tropem Wilczym organizowanego przez środowisko prawicowe. Przedstawiamy informacje ze wszystkich stron sceny politycznej. Pozdrawiamy

  1. DUŻYM WSTYDEM W ZAWIERCIU JEST ULICA DMOWSKIEGO – nie sprzątana od kilku lat , dziury w asfalcie i ogólny bałagan , proszęsprawdzić .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.